• Clinex Alg 1 L preparat do usuwania mchów oraz porostów

Preparat do uswania mchów oraz porostów

29.21
29.21
op. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 8.99
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Orlen Paczka 8.99
Orlen Paczka Pobranie 10.99
Dostawa Miasto Kraków 11
Dostawa na terenia miasta Kraków 13
Paczkomaty InPost 15.99
Paczkomaty InPost Pobranie 16.99
Kurier InPost 17.99
Kurier InPost Pobranie 19.99
Dostępność 17 op.
Waga 1.3 kg
EAN 5907513275244

Preparat do usuwania mchów i porostów

Clinex ALG 5L to specjalistyczny płyn do czyszczenia powierzchni z mchów, porostów i glonów, który skutecznie usuwa zielone naloty z dachów, elewacji, ogrodzeń, kostki brukowej, nagrobków oraz innych powierzchni. Dzięki zastosowaniu unikalnej formuły, Clinex ALG 5L tworzy niekorzystne środowisko dla rozwoju mchów, porostów i glonów, a także zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed ponownym ich powstawaniem.

Dane techniczne

 • Dostępne pojemności: 5L

Właściwości produktu:

Skuteczność – preparat skutecznie usuwa zielone naloty, mchy, porosty i glony z różnego rodzaju powierzchni. Wysoko pieniący preparat doskonale radzi sobie z usuwaniem zabrudzeń atmosferycznych z dachów, elewacji, bruku, nagrobków, jak również spoin i szczelin na balkonach, tarasach oraz schodach.

Szerokie zastosowanie – produkt nadaje się do czyszczenia dachów, elewacji, kostki brukowej, chodników, tarasów, balkonów, nagrobków i innych powierzchni, co pozwala profesjonalistom na stosowanie go do różnych zadań. Dzięki szerokiemu spektrum działania oszczędzasz czas i pieniądze na zakupie wielu różnych produktów. Co również pozwala oferować swoim klientom szerszy zakres usług.

Długotrwałe działanie – płyn tworzy niekorzystne środowisko dla rozwoju zielonych nalotów oraz zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed ponownym ich powstawaniem, co oznacza, że czyszczone powierzchnie pozostają czyste na dłużej. Wpływa to na zwiększenie zadowolenia klientów z usługi.

Bezpieczeństwo – Clinex ALG 5L jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni i nie zawiera szkodliwych substancji, które mogłyby uszkodzić powierzchnię, na której jest stosowany. To zapewnia profesjonalistom spokój i pewność, że nie zniszczą czyszczonej powierzchni.

Obszary zastosowania:

Clinex ALG przeznaczony jest do usuwania zabrudzeń atmosferycznych, zielonych nalotów, mchu, porostu i glonów z różnego rodzaju powierzchni, m.in.:

 • z dachów,
 • z elewacji,
 • z bruku,
 • z nagrobków,
 • jak również spoin i szczelin na balkonach,
 • tarasach oraz schodach.

Sposób użycia:

 1. Przed użyciem wstrząsnąć.
 2. Sporządzić roztwór roboczy w stężeniu 8-10% (80-100 ml/1 L wody).
 3. Nanieść na czyszczoną powierzchnię za pomocą spryskiwacza i odczekać minimum 15 minut.

Dodatkowe informacje:

 • Czyszczenie najlepiej wykonywać wcześnie rano, lub popołudniu aby zapobiec szybkiemu wysychaniu preparatu z powierzchni.
 • W przypadku gruntownego czyszczenia pozostawić preparat na powierzchni na 12-24 godzin.
 • Nie stosować na nagrzane powierzchnię. Po odczekaniu odpowiedniego czasu dokładnie spłukać wodą. Przed użyciem środka sprawdzić działanie produktu w mało widocznym miejscu

Produkt do użytku profesjonalnego. Preparat Clinex ALG to specjalistyczny płyn do czyszczenia powierzchni z mchów, porostów i glonów, który skutecznie usuwa zielone naloty z dachów, elewacji, ogrodzeń, kostki brukowej, chodników, nagrobków oraz innych powierzchni. To doskonały wybór dla każdego, kto szuka skutecznego sposobu na mycie elewacji, czyszczenie fasad, mycie dachów oraz innych powierzchni z zielonych nalotów.

 

Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe na skutek użycia produktu w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia